خرید و فروش فیلتر پرس

خرید و فروش فیلتر پرس

خرید و فروش فیلتر پرس

قیمت دستگاه فیلتر پرس بسته به عواملی مثل تعداد صفحات دستگاه، سینی قطره گیر، ابعاد دستگاه، ظرفیت ورودی دستگاه، نوع جک دستگاه (دستی یا اتومات بودن)، جنس پارچه فیلتر پرس، سیستم باز و بسته شدن صفحات فیلتر پرس، کیفیت وسایل مورد استفاده در دستگاه و قسمت هیدرولیک متفاوت است. فیلتر پرس نوع ممبرانی چون قدرت تصفیه را تا 90% بالاتر می برد، گران تر است. در هنگام خرید و فروش فیلتر پرس می بایست به تمامی این موارد توجه شود.

قیمت فیلتر پرس

قیمت فیلتر پرس دستی، فیلتر پرس اتومات، فیلتر پرس نیمه اتومات (هیدرولیکی) با هم متفاوت است. باید این نکته را ذکر کنیم که فیلتر پرس های دست دوم بطور معمول دارای نشتی و مشکلات فنی بسیاری هستند؛ به همین دلیل چنانچه قصد خرید دستگاه فیلتر پرس را دارید، توصیه می شود فیلتر پرس نو بخرید تا در هزینه های طولانی مدت شما صرفه جویی شود.

همچنین این نکته لازم به ذکر است که قیمت فیلتر پرس دستی، فیلتر پرس اتومات، فیلتر پرس نیمه اتومات (هیدرولیکی) با هم متفاوت است پس اگر قصد خرید و یا فروش این نوع دستگاه ها را دارید، می توانید با شماره های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما بهترین نوع فیلترس پرس را به شما معرفی کنند.

تفاوت بین فیلتر پرس ممبرانی و چمبر در هنگام خرید

فیلتر پرس نوع ممبرانی چون قدرت تصفیه را تا 90% بالاتر می برد، نسبت به فیلتر پرس چمبر از قیمت و کارایی بالاتری برخوردار است پس در هنگام خرید و فروش فیلتر پرس می بایست به تمامی این موارد توجه شود.

خرید فیلتر پرس دست دوم

باید این نکته را ذکر کنیم که  این نوع فیلتر پرس ها به طور معمول دارای نشتی و مشکلات فنی بسیاری هستند و برای پروژه های سنگین و فضاهای بزرگ مناسب نمی باشند. پس زمان خرید حتما به نکاتی مثل چک کردن کامل دستگاه، نشتی و روغنکاری توسط فرد متخصص توجه کنید.

secondhand filter press purchase

نکات مهم در انتخاب یک فیلتر پرس خوب:

  • راندمان بالا
  • داشتن کیفیت مطلوب
  • جنس خوب برای پارچه فیلتر پرس
  • داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *