نحوه ساخت و محاسبات فیلترپرس

نحوه ساخت و محاسبات فیلتر پرس

ظرفیت فیلترپرس

برای محاسبه ظرفیت فیلترپرس، در ابتدا باید به موادی که به طور عمده فیلتر می‌شوند توجه داشت. به طور کلی ظرفیت فیلترپرس، علاوه بر ذرات جامد به محلول نیز بستگی دارد. شما می توانید ظرفیت موادی را که در تصفیه آب و فاضلاب از بین رفته اند، به راحتی محاسبه نمایید، زیرا در این حالت تعداد بسیار کمی از صفحات به کار گرفته می شود. اما در فیلتر لجن زیستی، با توجه به نیاز به تعداد بالای صفحه فیلتر، محاسبات ظرفیت کمی دشوار خواهد بود. که در اینجا می‌توان با استفاده از ضخامت کیک و طول داخلی، ظرفیت فیلترپرس را تعیین نمود. در صورت نیاز به محاسبات دقیق تر از ظرفیت فیلترپرس، به منظور تأمین بودجه مورد نیاز، با کارشناسان فیلترپرس صفا تماس حاصل فرمایید. از جمله مزایای این ابزار می‌توان به هزینه راه اندازی بسیار کم فیلترپرس، عدم استفاده از مواد شیمیایی مضر، برای محیط زیست و توانایی بسیار بالا در جهت تصفیه اشاره نمود. از جمله معایب هم می‌توان به عملکرد ناپیوسته فیلترپرس اشاره کرد. به طور کلی دستگاه فیلترپرس، یک ابزار بسیار عالی و کارآمد می‌باشد. لازم به ذکر است، فیلترپرس های دست دو، معمولاً دارای مشکلات فنی بسیار و نشتی هستند، به همین دلیل توصیه کارشناسان فیلترپرس صفا به شما این است که جهت صرفه جویی در وقت و هزینه های تعمیر خود، فیلترپرس دست دوم تهیه ننمایید.

پلی آب صفا مفتخر است که دستگاه های فیلترپرس تولیدی خود را به سراسر ایران، من جمله شهرهای بزرگ صنعتی نظیر تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و … ارسال می‌نماید.

نحوه ساخت و محاسبات فیلترپرس

تنظیم ظرفیت فیلترپرس

پلی آب صفا، جهت بهبود نیازها و رشد عملکرد شما همانند بسیاری از موارد دیگر، برای افزایش ظرفیت فیلترپرس، طبق برنامه ریزی های از پیش تعیین شده راه حلی ارائه داده است. حین برنامه ریزی برای فیلترپرس جدید، پلی آب صفا شما را ترغیب به مشخص کردن و خرید یک فیلترپرس مناسب جهت رشد تولید در کمترین زمان ممکن می نماید.

آیا می دانید که همه دستگاه های فیلترپرس قابل توسعه نیستند؟! در حقیقت  اکثریت قریب به اتفاق دستگاه های فیلترپرس ذاتاً برای توسعه طراحی نشده اند. شما می توانید به هنگام سفارش دستگاه، اضافه شدن تعدادی پلیت در آینده را به همکاران ما اطلاع دهید تا طبق احتمال اضافه شدن پلیت، ابعاد دستگاه مقدار بزرگتری در نظر گرفته شده و تولید گردد. علاوه بر این، هم اکنون با خرید تمام صفحات و پارچه های فیلترپرس مورد نیاز خود می توانید در هزینه های خود صرفه جویی نمایید.

اگر نیاز به کاهش ظرفیت فیلترپرس داشته باشم آیا می توانم به سادگی صفحات را حذف کنم؟

پاسخ کوتاه به سوال شما “خیر” است – شما از لحاظ ایمنی به راحتی نمی توانید صفحات را حذف کنید. با این وجود، در صورت نیاز به کاهش ظرفیت فیلتر پرس خود، پلی آب صفا می تواند یک صفحه پشتیبان برای شما فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *